O nás

Firma Zdeněk Friedel působí na trhu instalatérských a topenářských služeb od roku 2006. V nabídce našich služeb naleznete nejen instalatérské a topenářské práce včetně možnosti provádění drobných oprav, ale jsme připraveni Vám poskytnout také služby v oblasti montáže solárních systémů a výměny kotlů ústředního topení.

Naše firma je subjektem certifikovaným pro montáž a servis kotlů na tuhá paliva a plyn a dále také pro montáž solárních kolektorů a tlakových nádob. Dodáváme a montujeme standardní a ověřené instalatérské a topenářské materiály, při práci používáme profesionální nářadí a techniku. Klademe důraz na kvalitní odvedení práce.

Samozřejmostí je u nás individuální přístup k zákazníkovi, rádi Vám poradíme a zkonzultujeme možnosti řešení Vaší zakázky a na základě Vašich požadavků zpracujeme nabídku. Naší snahou je poskytnout komplexní, rychlou, kvalitní a dostupnou službu na míru, naším cílem je spokojenost zákazníka.

Zdeněk Friedel

V oboru působím více než tři desítky let. Několik let jsem pracoval jako elektromontér, elektrikář a také údržbář, později jsem se začal věnovat instalatérské činnosti a topenářství. Mám dlouholetou praxi v oblasti výstavby, údržby, opravy bytového fondu.

Během let jsem byl zaměstnán např. v národním podniku Bytostav, u Stavebního bytového družstva Hlubina, ve Státním podniku bytového hospodářství Ostrava či u soukromé firmy ZT Instal. Od roku 2006 podnikám jako instalatér, topenář na živnostenský list.

Jsem držitelem osvědčení pro instalaci a montáž solárních systémů CosmoSOL a jsem autorizovaným technikem pro návrh, montáž, uvedení do provozu a servis solárních systémů a příslušenství firmy REFLEX CZ, s.r.o.Certifikáty